O mnie

Jestem absolwentem Uniwersytetu Humanistycznospołecznego Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej  w Sopocie. Ukończyłem studia magisterskie na Wydziale Psychologii/specjalizacja kliniczna i zdrowia. Aktualnie jestem w trakcie szkolenia w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej  w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.

Doświadczenie jako psycholog zdobywałem m.in. w Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Starogardzie Gdańskim, Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Gdańsku, Wojewódzkim Centrum Onkologii w Gdańsku oraz Centrum Psychoterapii i Leczenia Uzależnień ANON w Koszalinie. Obecnie realizuję się zawodowo w Środkowopomorskim Centrum Zdrowia Psychicznego „MEDISON” w Koszalinie.

Nieustannie rozwijam się i doskonalę swoje kompetencje uczestnicząc w kursach specjalistycznych. Moja praca poddawana jest stałej superwizji.
W kontakcie z drugim człowiekiem ważne jest dla mnie nawiązanie szczerej i pełnej empatii relacji. Towarzyszę swoim klientom w kłopotach i kryzysach, które nie pozwalają im w pełni cieszyć się życiem. Odnajduję prawdziwą radość i satysfakcję pomagając w rozwoju oraz budowaniu nowych rozwiązań.

Psychologia jest moją pasją a, praca z ludźmi moim powołaniem.

Zapraszam.