Grzegorz Szczeblewski

Jestem absolwentem Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej Uniwersytetu Humanistycznospołecznego w Sopocie. Ukończyłem studia magisterskie na Wydziale Psychologii/specjalizacja kliniczna i zdrowia. Aktualnie jestem w trakcie szkolenia w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.

Doświadczenie jako psycholog zdobywałem m.in. w Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Starogardzie Gdańskim, Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Gdańsku, Wojewódzkim Centrum Onkologii w Gdańsku, Centrum Psychoterapii i Leczenia Uzależnień ANON w Koszalinie oraz Środkowopomorskim Centrum Zdrowia Psychicznego MEDISON w Koszalinie.

Nieustannie rozwijam się i doskonalę swoje kompetencje uczestnicząc w kursach specjalistycznych. Moja praca poddawana jest stałej superwizji.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

W kontakcie z drugim człowiekiem ważne jest dla mnie nawiązanie szczerej i pełnej empatii relacji. Towarzyszę swoim klientom w kłopotach i kryzysach, które nie pozwalają im w pełni cieszyć się życiem. Odnajduję prawdziwą radość i satysfakcję pomagając w rozwoju oraz budowaniu nowych rozwiązań. Psychologia jest moją pasją a, praca z ludźmi moim powołaniem.

JAK PRACUJę


Pracuję w podejściu psychodynamicznym, które zostało opracowane na podstawie dorobku współczesnej psychiatrii oraz uznanych koncepcji psychoanalitycznych. Psychoterapia psychodynamiczna toczy się w oparciu o relację terapeutyczną czyli więź, jaka rozwija się pomiędzy pacjentem a terapeutą w trakcie trwania leczenia.

Psychoterapeuta psychodynamiczny nie daje dobrych rad lecz stara się pomóc pacjentowi w lepszym rozumieniu jego własnych myśli, zachowań, pragnień i uczuć. W tym procesie rolą psychoterapeuty jest towarzyszenie człowiekowi w poszukiwaniu lepszych sposobów rozwiązania jego problemów niż te, które do tej pory stosował, a także wskazywanie tego, czego sam nie mógł dostrzec.

Pacjent podczas terapii w gabinecie staje na drodze do lepszego poznania i zrozumienia siebie oraz wzmocnienia poczucia własnej wartości. Psychoterapia ma pomóc w przeżywaniu życia głębiej, bardziej świadomie, w doświadczaniu w pełni jego blasków i cieni.

CENNIK


Usługa Cena
Konsultacja psychologiczna 120 zł / 50 min.
Psychoterapia indywidualna 120 zł / 50 min.
Interwencja w sytuacji kryzysu 120 zł / 50 min.
Terapia Par 170 zł / 1.5h

Umów wizytę


Zapraszamy na wizyty po wcześniejszej rejestracji telefonicznej bądź konsultacji mailowej.

W razie nie odbierania telefonu, prosimy o wiadomość SMS, a oddzwonimy.